Skip to main content

Kwark met appel, noten en kaneel

In de supermarkt vind je een enorm schap met allemaal proteinerijke toetjes en drankjes. Prachtige verpakkingen waar je veel geld voor betaalt. Is dat nou allemaal echt nodig?

Na het sporten kun je soms wel wat extra eiwit gebruiken maar ik gebruik daarvoor liever producten die ik zelf op smaak maak. Lekkerder en een stuk betaalbaarder dan die speciale producten. Zo stond dit recept al op onze vorige website en voor de nieuwe site heb ik hem weer een keer klaargemaakt. Ik was bijna vergeten hoe lekker en simpel dit is en met net zo veel eiwit als in die dure kant-en-klare proteine-toetjes

 

Ingrediënten voor 1 portie

  • 175 gram magere kwark
  • 25 gram ongezouten noten, ik vind de combinatie van cashewnoten en pistache heerlijk!
  • 1 appel
  • kaneel

Bereiding

Verdeel de appel in partjes (zonder het klokhuis), ik gebruikte hiervoor een appelsnijder, dat gaat lekker snel.
Snijd vervolgens de appel in kleine stukjes en doe de stukjes in een schaaltje.
Verdeel de kwark over de appel en bestrooi ruim met kaneel
Maal de noten en strooi deze over het toetje.

Eet smakelijk!

Meer informatie en advies over gezonde voeding: Dieet & Co – Diëtisten en Consultants. Wij hebben vestigingen in Anna Paulowna, Den Helder, Dirkshorn, Julianadorp, Hippolytushoef, Noord-Scharwoude, Schagen, Schagerbrug, Warmenhuizen en Wieringerwerf. Wil je een afspraak maken, neem dan contact op via 085-4884700 ons contactformulier of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wil je een afspraak bij Dieet & Co?